Kostas Zalatoris

ORGANIZACINĖS PSICHOLOGIJOS MAGISTRAS

Lektorius yra sukaupęs 23 metų patirtį aktyvių tiesioginių pardavimų srityje, kurioje nuolatos buvo vienas iš geriausių pardavimų vadybininkų, sėkmingai pasiekdavo išsikeltus tikslus. 2002 metais pagal asmeninių pardavimų rezultatus K. Zalatoris užėmė II vietą visoje Lietuvos draudimo įmonių grupėje (tarp ~ 800 vadybininkų ir agentų). Taip pat jau 7 metus konsultuoja organizacijas proceso ir pardavimų skyriaus efektyvaus valdymo klausimais.

Mokymus K. Zalatoris veda nuo 2001 metų. Jo sudarytos programos: „Sėkmė prekių/paslaugų pardavimuose“; „Progresyvių darbo komandų sukūrimas: nuo sumanymo iki įgyvendinimo“; „Konfliktų sprendimas. Klientų nepasitenkinimo įveikimas, nepakliūnant į nuolaidų ir įsipareigojimų spąstus“; „Derybinės galios stiprinimas pozicinėse ir integruotose derybose“; „Darbuotojų darbo motyvacijos ir pasitenkinimo darbu didinimas, nenaudojant finansinių resursų“; „Streso įveikimas: pokyčiai mąstyme, savigarboje ir „aš“ efektyvume“; „Kūrybinis mąstymas: nestandartinis įprastų reiškinių suvokimo ir problemų sprendimo įgūdis“ ir kt.

Kostas Zalatoris yra dviejų knygų autorius: „Efektyvios pardavimų strategijos“ ir „Išmintingas Pardavimų skyriaus valdymas“. Taip pat jis atliko Lietuvos pardavimų vadybininkų pardavimų kompetencijų tyrimą (2012) ir didžiųjų Lietuvos miestų vadybininkų atlyginimų analizę (2013 - 2014 m.).

Pranešėjo mokymai