Egu.lt biblioteka

Elektroninio Gyvenimo Universiteto egu.lt Bibioteka – tai NEMOKAMI, pagal video seminarus parengti patarimų rinkiniai įvairiomis Jums aktualiomis temomis.

egu.lt biblioteka bus nuolat pildoma. Jeigu nekantraujate rasti PDF atmintinę Jums aktualia tema – rašykite mums el. paštu info@egu.lt ir siūlykite savo temą!


Psichologinės manipuliacijos

Kiekviena diena – tiesiog kupina manipuliacinių pinklių. Tačiau JŪS GALITE IŠSILAISVINTI!

Išmokę atskirti sąmoningas manipuliacijas nuo nesąmoningų, daugiau sužinoję apie įvairias manipuliacijų formas, įmanomus sprendimus, galėsite išsilaisvinti! Pagal psichologo Mariaus Daugelavičiaus video mokymą „Psichologinės manipuliacijos“ parengta PDF atmintinė suteiks Jums reikiamų žinių!


Kaip padėti vaikams tapti sėkmingais?

Sėkmingas vaikas sugeba prisitaikyti aplinkoje, pasitiki savimi, žino, ko nori, ir geba tai daryti. Visi tėveliai siekia užauginti sėkmingą vaiką, tačiau kaip žinoti, kad vaikas auklėjamas tinkamai? Kas daroma gerai, o kada klystama? Ar reikia  būti griežtiems  ir nieko neleisti, nubrėžti ribas ir laikyti vaiką "už pavadėlio"? O gal kaip tik derėtų leisti  daryti tai, ko nori jis pats?  Kaip atrasti tinkamiausius auklėjimo būdus?

Kaip užauginti sėkmingą vaiką? PDF atmintinėje pateikiame 11 svarbiausių psichologės, egu.lt lektorės Jūratės Bortkevičienės patarimų.


Emocijų valdymas

Emocijos – kiekvienam žmogui artimas reiškinys. Kaip bebūtų, dažnam emocijos yra tarsi priešas: manoma, jog emocijas gerai valdo tas, kuris sugeba nuo jų atsiriboti. Dėl to žmonės paprastai yra linkę slopinti emocijas, kol... kol jos neišsiveržia pačiu netinkamiausiu metu! Tada kyla konfliktai su artimaisiais, kolegomis, atsiranda pyktis, susierzinimas... Emocijos tampa stipresnės!  už žmogų ir pridaro problemų.

Kaip padaryti, kad emocijos būtų tarsi padedantis draugas, o ne kenkiantis priešas? Nustoti jas slopinti ir išmokti valdyti – tam ir atrinkome 10 svarbiausių psichologo Mariaus Daugelavičiaus patarimų.