Atsiliepimai apie mus

 

Rita Potapenkienė. Egu.lt VIP narė

„Be abejonės pritariu tai nuomonei, kurią yra išsakę kiti Egu.lt vartotojai. Bet dar norėčiau ypatingai išskirti ir Egu.lt kolektyvą. Tai žmonės, kurie dirba labai lanksčiai, randa tinkamą sprendimą, kai tik kreipiuosi į Juos. Akivaizdu, kad patys nuolat tobulėja ir randa įvairių būdų, kaip tobulinti savo veiklą. Esu įsitikinusi, kad tokią veiklą puikiai atlikti gali tik tie žmonės, kurie nuolat tobulėja patys.

Egu.lt suradau vos tik pradėjus jiems veikti, kuomet ieškojau atsakymo į man svarbų klausimą, ir esu šio Gyvenimo Universiteto gerbėja ir mokinė iki šiol, ir būsiu dar ilgus metus. Daug dalykų išgirdau bei išmokau ir dabar taikau savo gyvenime. O taip pat daug žinių perteikiu savo ir kitiems vaikams (tenka dirbti su vaikais). Nesuprantu, kodėl dažnai vaikai nori greičiau baigti mokyklą, nustoti mokytis, o išgirdę, kad teks tai daryti visą gyvenimą, šaukia: „Neee...”? Gal todėl, kad vis dar mūsų gyvenime trūksta tokių dalykų, apie kuriuos galima išgirsti Egu.lt kursuose? Ačiū. Ilgų gyvavimo metų  Jūsų šauniam kolektyvui!”

 

Inga SiminonienėJobfit.lt direktorė

Jūsų nuotoliniai mokymai puiki galimybė mokytis, tada kai turite laiko. Jums nebūtina važiuoti, derintis darbo metu prie numatytų mokymų grafiko. Labiausiai man priimtina galimybė peržiūrėti seminarą patogiu metu. Esant poreikiui, sustabdyti ir toliau tęsti peržiūrą. Esu pasinaudojusi galimybe dar kartą peržiūrėti man patikusį seminarą, užpildyti klausimyną ir įvertinti pažangą.

 

 

Ugnė Idzelienė. Komercijos direktorė Patalynėspasaulis.lt

„Formatas, seminarų temos, galimybė seminarą peržiūrėti neribotą kiekį kartų, sau patogiu metu suteikia nuotoliniams mokymams konkurencinį pranašumą lyginant su standartiniais mokymais. Kiekvienas gali rasti jam reikalingų temų ir, kas be ko, peržiūrėti / išklausyti pačiu patogiausiu metu. Pasirinkus reikiamos krypties seminarus labai naudinga prisiminti jau girdėtas žinias ir pradėti jas taikyti praktikoje. Didžiausia nauda ta, kad galima įrašą sustabdyti ir atsukti atgal!!! :)”

 

Valdas Labanauskas. Odontologijos klinikos Dentvalda vadovas

„Dėl didelio užimtumo nuotoliniai mokymai man labai aktualūs. Manau, jog kiekvienam veikliam žmogui dažnai nepavyksta sudalyvauti norimuose seminaruose ar mokymuose, o šią problemą išsprendžia galimybė tai pamatyti internetu ir tuo laiku, kada yra patogu. Visi lektoriai yra savo srities profesionalai, todėl kiekvienas išgirs kažką naujo ir galės pritaikyti praktiškai. Pažiūrėjęs patikusį seminarą visad rekomenduoju kolegoms darbe.”

 

Danielius Goriunovas, skaitomiausio lietuviško saviugdos tinklaraščio - Debesyla.lt - autorius

„Atlikau eksperimentą ir 3 mėnesius aktyviai žiūrėjau Egu.lt video mokymus. Kai kuriomis dienomis žiūrėdamas mokymus praleidau daugiau nei po 6 val. ir padariau paprastą išvadą – Egu.lt yra kur kas geriau nei vakaras prie televizoriaus ar naršymas socialiniuose tinkluose, nes tau nebūtina mokytis kažko, kas susiję su tavo darbu. Galima skirti laiko saviugdai tarsi tai būtų pramoga ir patobulinti kasdien reikalingus įgūdžius, tokius kaip pasitikėjimas savimi, streso valdymas, sprendimų priėmimas ar viešasis kalbėjimas.”

 

 

Mūsų draugai

 

Informacinis partneris

     

 

Apie mus rašo:

      

 

Mokymų partneriai 

 

Mūsų klientai