Priežastys, kodėl turėtum išmokti naudotis „Photoshop“ programa

  • „Photoshop“ padeda ugdyti kūrybiškumą – juk galite eksperimentuoti spalvomis, jungti ar keisti vaizdus ir t.t. . Dauguma žmonių dirba darbus, visai nesusijusius su kūryba, tad jų kūrybinis potencialas lieka neišnaudotas. Kam jis reikalingas? Kūrybiškumas pasitarnauja  daugelyje gyvenimo situacijų,  ypač sprendžiant įvairias kasdienes ar rimtesnes problemas. 
  • Išmoksi ištaisyti klaidas nuotraukose. Dažnai grįžus iš kelionės ir peržiūrėjus nuotraukas paaiškėja, jog gražių yra vos keletas.  Visose kitose yra trūkumų: per tamsu, į kadrą pateko pašalinis žmogus, matosi veido nelygumai, negražiai atrodo draugas ir t.t. Viską galima pataisyti su „Photoshop“, reikia tik žinių ir vaizduotės.
  • Galėsi sukurti meno kūrinį iš savo nuotraukos. Uždėk rėmelius, pakeisk spalvas, parašyk gražią mintį, pakeisk formatą, pridėk juokingą vaizdelį, įrėmink savo veidą, išdekoruok nuotraukos kraštus, išliek foną, pridėk draugą, kurio tą dieną su tavim nebuvo, sukurk senos nuotraukos įspūdį, sukurk atviruką iš savo nuotraukos ir nusiųsk savo draugams... Laisvė vaizduotei! Daryk, ką tik nori.
  • Sutaupysi pinigų arba pats juos užsidirbsi. Niekada nereikės samdyti kito profesionalo, kad sumaketuotų atvirukus, vizitines korteles, lankstinukus ar plakatus. Viską galėsi pasidaryti pats. Galbūt net galėsi iš to užsidirbti, tapdamas laisvai samdomu dizaineriu - maketuotoju.

Išmokti dirbti su „Photoshop“ programa tikrai verta. Net jei netapsite profesionalu, bent jau lavinsite savo kūrybiškumą ir galėsite džiaugtis iš tiesų gražiu nuotraukų albumu.