Naujas sezonas! Patogiausia tobulėti egu.lt

Džiaugiamės, jog per praėjusius egu.lt gyvavimo metus mūsų puslapyje apsilankė jau beveik 200 000 vartotojų. Nuolat sekėme Jūsų poreikius, ieškojome Jums patogiausių sprendimų ir pristatome naują, patobulintą egu.lt versiją.

Taigi, ne tik atnaujinome dizainą, logotipą (apie jo reikšmę papasakosime atskirame blogo įraše), bet ir džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums šias naujas funkcijas:

  • Vis daugiau video seminarų pasipildys žinių patikrinimo testais – jų dėka galėsite ne tik geriau įsisavinti pateiktą informaciją, bet ir turėsite galimybę gauti žinias patvirtinantį diplomą;

  • Kadangi egu.lt vartotojams siūlo tikrai platų seminarų temų spektrą, nuo šiol siūlome atsirinkti tik tai, kas Jums iš tiesų įdomu. Pasirinkite Jus labiausiai dominančias temas (tai padaryti galite skiltyje „nustatymai“) ir gaukite naujienlaiškyje gaukite tik Jums aktualiausią informaciją!

  • Norite prisidėti prie artimųjų tobulėjimo? Nuo šiol tai tikrai paprasta – suteikiame galimybę kvietimus žiūrėti mokymus išsiųsti tiesiog elektroniniu paštu. Tai gali būti iš tiesų puiki dovana draugui ar kolegai.

  • Visus profesiniam tobulėjimui skirtus video mokymus nuo šiol rasite naujame mūsų projekte verslokursai.lt

  • Penktoji naujiena akivaizdi: egu.lt blogas. Nuo šiol tiek mūsų komanda, tiek egu lektoriai šiame bloge dalinsis įžvalgomis bei įdomia, aktualia informacija apie tobulėjimą įvairiose srityse.

  • Nors iš tiesų stengiamės užtikrinti aukščiausią mokymų kokybę, jeigu, vis dėlto, mokymas nepateisintų Jūsų lūkesčių – suteikiame 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Patobulintas video grotuvas, su video medžiaga sinchronizuotos skaidrės, galimybės atsisiųsti papildomą medžiagą ir maksimalus mokymų interaktyvumas leidžia Lietuvos vartotojams pasiūlyti analogo mūsų šalyje neturinčią nuotolinio mokymo sistemą.

Ne paslaptis, jog pasaulyje panašios mokymosi sistemos gyvuoja jau senokai – beveik 20 metų. Pavyzdžiui, vienas ilgiausiai ir sėkmingiausiai veikiančių projektų – lynda.com – vartotojams nuotolinius video mokymus anglų kalba siūlo jau daugiau nei 15 metų, šio projekto komandoje dirba didelis būrys žmonių. Pripažinimo pasauliniu mąstu sulaukęs būdas tobulėti vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Mes, 7 žingeidžių žmonių komanda, tikimės parodyti Jums, jog nuolatinis tobulėjimas – ne tik paprastas, bet ir malonus procesas!

Investuokite į save, juk protingos investicijos atsiperka!

Nuoširdžiai egu.lt
kolektyvas