5 patarimai, kurie padės išsaugoti meilę per atstumą

1. BENDRAUKITE KIEKVIENĄ DIENĄ AR DAŽNIAU, JEI TAI ĮMANOMA

Kadangi negalite susitikti taip dažnai, kaip norėtumėte, jums labai svarbu išlaikyti emocinį ryšį. Tai nebūtinai turi būti ilgi ir kupini aistros pokalbiai. Užteks jei papasakosite vienas kitam savo dienos pasiekimus, pasiteirausite, kaip jūsų antrajai pusei sekasi, pasiklausite patarimo. Būtų puiku jei galėtumėte naudotis web kameromis. Tokiu būdų jūs galėsite vienas kitą matyti, užtvirtinsite emocinį ryšį. Aišku, pokalbių nepakanka, siųskite savo antrajai pusei dovanas, nebrangias, tačiau mielas širdžiai. Rašykite meilės laiškus. Juos rašant galite naudotis įvairiomis priemonėmis, tačiau ranka rašytas laiškas visuomet būna artimesnis širdžiai.

 2. ATRASKITE NAUDĄ, KURIA SIŪLO SANTYKIAI PER ATSTUMĄ

Kuomet vystomi santykiai per atstumą, poroms atsiranda daugiau laisvo laiko. Dažniausiai žmonės, pripratę nuolatos būti kartu, nežino ką daryti, kai lieka vieni. Išnaudokite šį laiką tinkamai. Tam, kad  negalvotumėte apie tai, kaip jums trūksta jūsų antros pusės, skirkite tą laiką draugams, šeimai ar savišvietai. Pasidžiaukite, kad galite daugiau laiko skirti savo hobiams. Ir nepamirškite, kad susitikimas po ilgo laiko - tarsi pirmas pasimatymas. Jus vėl jaučiate, kaip pilve skraidžioja drugeliai, delnai prakaituoja, o širdis taip virpa iš jaudulio, jog atrodo tuoj iššoks. Tokie susitikimai tik dar labiau įžiebia jūsų meilės ugnį.


3. PUOSELĖKITE BENDRUS INTERESUS

Dažniausiai atrodo, kad santykiai per atstumą atima galimybę užsiimti bendra veikla. Tačiau tai netiesa. Jei jūs abu norite pamatyti tą patį filmą, taip ir padarykite. Abu pažiūrėkite ir vėliau susiskambinkite, pasipasakokite kas jums patiko, nepatiko, kaip supratote filmą. Skaitykite tą pačią knygą. Kiekvieną dieną pasipasakokite ką perskaitėte ir kas jums patiko. Galite net tam tikra sporto ar meno šaka užsiimti kartu! Kiekvieną kartą bendraudami pasipasakokite kas jums gavosi, ką pasiekėte.


4. KALBĖKITE APIE SAVO SANTYKIŲ ATEITĮ

Kuomet būna santykiai per atstumą, dažniausiai žmonės pradeda galvoti, jog šie santykiai yra be ateities. Labai svarbu yra kalbėtis apie savo bendrą ateitį. Kurkite planus, pradėkite planuoti, kada jūs norėtumėte gyventi kartu. Planuokite, kaip pasiekti šį tikslą. Planuokite santuoką ar vaikus.


5. NEPAMIRŠKITE, KAD JŪS VIS TIEK ESATE SANTYKIUOSE

Nepamirškite, kad jūs esate kartu, nors jus ir skiria atstumas. Kad ir kokios negandos užkluptų, nepamirškite palaikyti savo antros pusės. Įvykus nelaimei ar partneriui susirgus stenkitės būti šalia. Atvykite pas jį, palaikykite jį.

______

Jei norite daugiau sužinoti apie vyro ir moters santykius, spauskite ČIA.