Markas Lučinas

LEKTORIUS

Markas Lučinas yra įdomus žmogus, turintis daug žinių fiziologijos, biologijos, etologijos srityse. Be pagrindinės savo darbo specializacijos, Markas taip pat dirba šiose srityse: inovacijų kūrimas, sprendimų priėmimo analizė, strateginių projektų įgyvendinimo metodika, verslo konsultacijos, derybos, personalo auditas ir atranka bei kiti personalo valdymo klausimai, įvairaus tipo analizės.

1991 m. Markas Lučinas baigė Maskvos valstybinio universiteto biologijos, ekologijos, kinologijos, medžioklės, fiziologijos ir etologijos fakultetą, kur besimokydamas tyrinėjo žinduolių fenotipą tema „Etninis fenotipas ir charakteris“. Studijas užbaigė raudonu diplomu. Baigiamojo darbo pagrindu užpatentavo fenotipo technologiją, buvo pakviestas studijuoti aspirantūroje. Dabar Markas Lučinas yra žinomas kaip fenotipologijos autorius ne vienoje šalyje, o jo išvystyta fenotipologijos technologija turi teisinę apsaugą JAV, Estijoje ir Rusijoje.  

1991–2007 m. dirbdamas Markas tyrė ir kūrė nestandartinius algoritminio mąstymo metodus socialinėms, politinėms ir krizinėms situacijoms, antiteroristines technologijas, domėjosi dirbtinio intelekto algoritmais, buityje pritaikomais technologiniais išradimais ir jų patentavimu.  

Markas Lučinas nuolat rengia mokymus ir konsultacijas personalo atrankos bei audito srityse, remiantis fenotipu. Veda autorinius seminarus verslininkams fenotipo ir stipraus mąstymo technologijų temomis (derybų strategijos, pardavimų technologijos, efektyvi reklama, viešųjų ryšių kūrimas, sudėtingų užduočių ir situacijų sprendimas, konsultacijos). Tačiau visuomet jo prioritetu išlieka inovatyvių nestandartinių sprendimų kūrimas. 

Nuo 1998 m. Markas vadovauja analitinio centro RESULTAT technologijų departamentui, šiame centre jis yra pagrindinis specialistas personalo saugumo klausimais. Markas yra ir inovacinio centro HANSAINVENTOR techninio padalinio vadovas bei tarptautinės Asociacijos TRIZ (Теория решения изобретательских задач) atstovas Estijai.  

Markas Lučinas mokymus vedė daugiau nei 3000-iams vadovų, verslininkų, politikų Baltijos šalyse, Rusijoje, Kazakstane, Italijoje, Šveicarijoje ir Vokietijoje. Jo personalo apsaugos ir darbuotojų atrankos žiniomis jau pasinaudojo šių kompanijų darbuotojai: MTU Avatud Vabariik, Nautilius, GOLDWELL, KGGF , IPSC, TNT, Europinis INTEL skyrius, GAZPROM, Austria TABAK, HANSPERT, ASBIS, TORN, HANSAPANK, SECURITAS, Estijos Policijos departamentas ir kt.

Pranešėjo mokymai