Fenotipologija: žmogaus fenotipas versle (Rusų k.)DĖMESIO! Tai yra praktinių užsiėmimų prezentacija. Mokymo prezentacija vyksta rusų kalba.

Šiame „Žmogaus fenotipas versle“ video pristatyme išgirsite, kas yra fenotipologija ir sužinosite kelis instrumentus, kuriuos iškart galėsite pritaikyti bendraudami su žmonėmis.

 

Aktualumas

•    Įmonių savininkams ir vadovams, priimantiems sprendimus dėl vadovų skyrimo bei turintiems kitų verslo santykių su žmonėmis;
•    Pardavimų, klientų aptarnavimo bei kitų svarbių įmonės padalinių vadovams, kurie veda derybas su tiekėjais, įmonės klientais;
•    Personalo vadovams, kurie dalyvauja naujų darbuotojų priėmimo į darbą procese.
 

Tikslai

Šio pristatymo tikslas yra supažindinti jus su Marko Lučino fenotipologijos mokymais. Taip pat siekiama supažindinti, kas yra fenotipologija ir kaip fenotipologijos praktinis kursas gali būti Jums naudingas.


Nauda

Įsisavinę mokymo "Žmogaus fenotipas versle" žinias, galėsite labai veiksmingai jas panaudoti kasdieniniame bendravime, darbe, rinkdamiesi verslo partnerį, šeimoje, pardavimo procese, pasirenkant personalą, bendraujant su klientais, viršininkais, vaikais ir t.t. 
 

Norite sužinoti daugiau apie „Žmogaus fenotipas versle“ praktinius mokymus? Spauskite ČIA.

 

Fenotipologija 300 px w

 

Vertinimų komentarai

Turiu surasti buda patekti i ta 4 iu dienu kursa...

Margarita
Labai geras, įdomus informacijos pateikimo būdas, su pvz.; jungia teoriją su praktika

Ak
Lučinas moka pasakoti. Visada įdomu jo paklausyti. Galėtų tik daugiau apie tai.

25 min.
+ Klausimai lektoriui
(4.67/3 Balsai)

Komentarai
3
Peržiūros
637

Markas Lučinas

Lektorius

Markas Lučinas yra įdomus žmogus, turintis daug žinių fiziologijos, biologijos, etologijos srityse.

Mokymai
2

Viva persona

viva persona
„Viva persona“ yra 2005 m. įkurta kompanija, kuri organizuoja naudingus seminarus su vertingais užsienio lektoriais-praktikais.