• Laiko planavimas ir valdymas (1 mokymas) •

Asmeninio efektyvumo potencialas


Priskirti

Pasinaudokite proga su puodeliu šiltos arbatos namuose netrukdomai pasižiūrėti J. Gavėno seminarą apie laiko planavimą ir valdymą.
 

Pirmoje seminaro dalyje sertifikuotas vadybos konsultantas Justas Gavėnas supažindina su laiko sąvoka, pateikia priežastis, kodėl žmogui visuomet trūksta laiko bei kiek kainuoja laikas (pvz. darbuotojų laikas).

Justas Gavėnas patars, kaip suvokti, ką Jums asmeniškai reiškia laikas ir pateikia priežastis, kodėl reikia rasti laiko tokiems svarbiems dalykams, kaip darbas, apmąstymai ar žaidimai.Tikslas

Atskleisti laiko valdymo svarbą ir jo taupymo būdus. Išmokyti pasirinkti veiklos prioritetus, planuoti savo veiklą, efektyviai naudoti laiką organizuojant savo darbą ir asmeninį gyvenimą.
 

Nauda

  • Sužinosite apie laiko savybes;
  • Suprasite kaip sutaupyti laiko;
  • Išgirsite klaidingas nuostatas apie laiko valdymą.


Nagrinėjami klausimai

  • Kurioms gyvenimo sritims skiriate mažiau laiko, nei norėtumėte?
  • Kokias gyvenimo sritis norėtumėt pagerinti?
  • Kodėl tai Jums yra svarbu?
  • Į kokius klausimus turite sau atsakyti, kad to pasiektumėte (pvz. kiek laiko tam galite skirti, ką darysite, kad pasiektumėte ir pan.)?
     

 

Vertinimų komentarai

rite g.
man pasirode naudingas.

Lukas P.
Tikrai siūlau pažiūrėti visiems, kurie visada niekur nespėja.

Vaida G.
žiūrėjau prieš mėnesį, galiu pasakyti, tikrai naudingas seminras, taikau patarimus ir man labai padeda.

Gintarė V.
Draugė rekomendavo, nes užknisau, kad vis nerandu laiko su ja susitikt. Skeptiškai žiūrėjau išties, bet pažiūrėjau, pasidėliojau prioritetus ir veikiu pagal planą - tikrai pasirodo įmanoma to laiko turėti, tik reikia norėti ir normaliai darbus daryt ir jokiu būdu NEATIDĖLIOTI!

Rūta G.
Praeitą savaitgalį pažiūrėjau seminarą, nes taip jau pasisekė, kad turėjau laiko. Prieš tai niekad neplanavau savo dienos, kaip išeidavo taip. Taigi paplanavau savaitei į priekį ir taip susidėliojau, kad liko laisvo laiko, net pasimečiau, nežinojau, ką čia dabar daryti :) Ačiū lektoriui už patarimus !

Silvija P.
Liux seminaras, pritaikiau patarimus ir dabar viską ką noriu suspėju, anksčiau retai taip būdavo :)

Aldona K.
Labai pravertė, jei niekur niekada nespėjate, tuomet tikrai siūlau pažiūrėti.

Agne V.
man kaip amzinai neturinciai laiko tikrai labai praverte mokymas. susidelioju viska taip, kad kartais net sutaupau laiko. ACIU lektoriui!

44 min.
+ Klausimai lektoriui
(4.75/8 Balsai)

Komentarai
8
Peržiūros
148

Justas Gavėnas

justas gavenas

CMC

Justas Gavėnas, CMC – sertifikuotas vadybos konsultantas (CMC, Certified Management Consultant), EKT verslo plėtros vadovas.

Mokymai
7

Talentų namai, UAB

talentu namai, uab
„Talentų namai“ – profesionalių ir kvalifikuotų konsultantų komanda, kuri kuria ir įgyvendina unikalias praktinių mokymų programas, teikia konsultacines paslaugas ir ugdo komandinę dvasią.