Jaunius Mincevičius

jaunius mincevicius

LEKTORIUS

Jaunius Mincevičius – edukologijos magistras, lektorius, priklausomybės ligų gydymo ir prevencijos konsultantas.

Nuo 2004 metų dirba socialinės-psichologinės reabilitacijos centre “Oazė“, kurioje yra atsakingas už edukaciją priklausomybių tematika ir individualų konsultavimą su priklausomybėmis susijusiais klausimais.

Du metus dirbo priklausomybės ligų reabilitacinėje bendruomenėje „Sugrįžimas“, kur skaitė paskaitas apie priklausomybės ligų mechanizmus ir atkryčio prevenciją. Reguliariai kėlė kvalifikaciją tarptautiniuose konferencijose, seminaruose ir stažuotėse, susijusiose su priklausomybės ligų gydymu ir narkomanijos prevencija Lietuvoje ir užsienyje: Pieštani (Slovakija, 2004), Narvoje (Estija, 2005), Vilniuje, Kaune, Alytuje (2005, 2006, 2007, Lietuva), Phoenix House Haga (Norvegija, 2007), Maskvoje (Rusija, 2007), Barselonoje (Ispanija, 2009), Zoetemeryje (Olandija, 2009), Londone (2011, Didžioji Britanija) ir kt.

Remiantis tiesioginio darbo su besigydančiais nuo priklausomybių asmenimis patirtimi bei nuolatiniais mokymais jau aštuonis metus skaito paskaitas vaikams, paaugliams, tėvams, pedagogams ir studentams įvairiose Lietuvos mokyklose, kolegijose bei aukštosiose mokyklose, alkoholio, tabako ir kitų narkotinių medžiagų vartojimo prevencijos tema. Buvo įvairių edukacinių – kūrybinių projektų, akcijų, konkursų bei renginių Lietuvos moksleiviams (tokių kaip „Nerūkanti klasė“, „Dozei -ne“, „Mokykla be narkotikų“ ir kt.) tiesioginis koordinatorius ir konsultantas Kauno ir Vilniaus miestuose.

Dėl konsultacijos ar informacijos kreipkitės:
jaunius.mincevicius@yahoo.com
Tel. 860698557

Pranešėjo mokymai