Evelina Rimkutė

evelina rimkute

LEKTORĖ

Akinius teko nešioti beveik 22 metus. Kiekvienos dienos neįsivaizduodavau be jų, nes nuolat girdėdavau, kaip būtina juos nešioti, kad akys vargsta ir panašiai. Prieš kelis metus pradėjau aktyviai domėtis savo sveikata, sveika mityba, sportu, pradėjau stebėti savo dienos ritmą. Tuomet pavyko rasti informacijos, apie tai, kaip žmonės dirba su savo akims ir atstato regėjimą. Reikėjo pasiryžti taikyti metodus ir sau. Buvo gan sunku peržengti stereotipą, kad galiu matyti tik su akiniais.

Dabar jau beveik pusę metų visiškai nebenešioju akinių. Galiu vairuoti, dirbti su kompiuteriu, skaityti ir atlikti kitus kasdienius darbus. Sveikimo procesas dar nesibaigia, nes sunku būtų patikėti, jog dvidešimt metų nieko neveikusios akys, staiga pagerės ir pradės veikti pačios. Dirbant su savimi nėra tokio termino kaip “Greitai”. Laiko yra tiek, kiek jo reikia organizmui atsistatyti.

Be šių mokymų taip pat esu Všį “Kitas Variantas” lektorė – savanorė. Vedu užsiėmimus moksleiviams apie lyderystę, laiko planavimą, darbą komandoje. Tikiu, kad sau pagelbėti galime kiekvienas. Reikia tik… daryti.