Andris Berzins

andris berzins

LEKTORIUS

Andris Berzins yra pasaulinio lygio technologijų srities verslininkas, pasiryžęs padėti verslo naujokams sukurti sėkmingas kompanijas. A. Berzins ypatingą dėmesį skiria Baltijos šalių pradedantiems verslininkams ir padeda jiems sėkmingai įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje. Taip pat jis yra „verslo angelas“ ir daugelių verslo naujokų mentorius, tarp kurių yra tokie projektai kaip interaktyvus infografikos generatorius Infogr.am ir duomenų analitikas Reach.ly. 

Šiuo metu lektorius yra aktyvus socialinio verslumo dalyvis ir technologijų srities pradedančių verslininkų centro „TechHub Riga“ bendrakūrėjas ir pirmininkas. Verslininkas vadovauja naujos „startup“ akseleratoriaus programos Baltijos šalyse patariamajai tarybai, kuri yra įsikūrusi Taline. Andrio pareiga yra padėti parengti programą, suburti komandas ir jas kuruoti visos programos metu. Negana to, Andris Berzins dažnai dalyvauja įvairiose pradedančiųjų verslininkų, technologijų ir vyriausybinėse konferencijose bei renginiuose.  Jo pranešimo temos varijuoja nuo ryšių su visuomene ir rinkodaros pradedantiems verslininkams iki užsienio investicijų ir ankstyvosios stadijos inovacijų ir verslo rėmimo. 2012 m. birželio 1 d. Andris dalyvavo „LOGIN“ konferencijoje su pranešimu „Startup strategy: how to get laser focused and succeed“.

Dirbo tiek verslas verslui (B2B), tiek verslas klientui (B2C) aplinkose. Negana to, pats yra įgyvendinęs ne vieną verslo idėją.
Taip pat buvo užėmęs „C“ lygio pareigas tokiose kompanijose kaip „Livebookings“ – Europoje lyderiaujančioje įmonėje, tiekiančioje internetinės rinkodaros ir rezervacijų paslaugas restoranams. Taip pat buvo atsakingas už pasaulinio Wi-Fi sprendimų tiekėjo „AeroScout“ verslo plėtrą Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje. Be to Andris yra dirbęs konsultacijų įmonėje „Bain & Company“ Nostone ir Stokholme.

Beja, 2012 m. liepos mėnesį Andris Berzins tapo Šiaurės šalių rizikos kapitalo įmonės „Creandum“ investicijų konsultantu Baltijos šalims.