LOGIN

login

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse. 2015-aisiais sulauksime daugiau nei 100 pranešėjų ir 4 000 dalyvių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Tai - daugiau nei konferencija! Papildomų užsiėmimų, kūrybinių dirbtuvių, seminarų ir konkursų metu supažindiname konferencijos dalyvius su ryškiausiomis ateinančių metų tendencijomis. Be to, LOGIN - vieta, kur sutinkami senai matyti draugai ir mezgamos naujos pažintys. 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime praėjusiais metais džiaugėsi inovacijomis: "LOGIN'o karta kas savaitę įkuria naują, į globalias rinkas orientuotą vadinamąjį informacinių technologijų startuolį". Renginyje apsilankęs mobiliojo telefono išradėjas Martin Cooper buvo maloniai nustebintas ir tvirtai rekomendavo dalyvauti LOGIN 2015. 

Kiekvienais metais į LOGIN atvyksta pranešėjai, kurių drąsios mintys ir genialios idėjos pakeitė pasaulį. LOGIN 2015 - ne išimtis. Kitų metų konferencija vėl suteiks Jums galimybę susitikti su įdomiais pranešėjais, pasiklausyti jų sėkmės istorijų, pasisemti idėjų ir įkvėpimo. Daugiau informacijos apie pranešėjus - jau netrukus!

Tęsiame tradicijas ir po dviejų dienų įkvepiančių pranešimų kviečiame dalyvius į Menų Fabriką LOFTAS, kur vyks Lietuvos Interneto Apdovanojimų ceremonija, tarp LOGIN dalyvių tapusi puikios nuotaikos ir tikrai gero vakarėlio sinonimu. 

Organizatoriaus mokymai