Emocinis intelektas

emocinis intelektas

Emocinio intelekto mokymų programa moko, kaip veikti efektyviai naudojantis išlavintu emociniu intelektu. Mokymo organizatoriai remiasi šiuolaikinio mokslo atliktais tyrimais, kurie sėkmingai įrodo, kad brangiai mokamus vadovus ir pardavėjus, sėkmingus komandų lyderius, visus kūrybingus, darniai ir laimingai gyvenančius žmones vienija vienas labai svarbus panašumas. Visi jie turi išlavintą emocinį intelektą!

Šiuos tyrimus ir iš to kylančias praktines išvadas pasaulyje išpopuliarino tokie autoriai kaip Danielius Golemanas, Richardas E. Boyatzis, Annie McKee. Jų išleistos pasaulinės geriausiai perkamos knygos, tokios kaip „Emocinis intelektas“, „Darni lyderystė“, „Primal Leadership: Realizing the Power of Emotional Intelligence“ ir kt., galutinai įrodė išvystytų emocinio intelekto kompetencijų svarbą šiuolaikiniame, kupiname kaitos ir netikėtumų gyvenime.

Mokymų programoje siūlome unikalią ir labai praktišką autorinę metodiką, kuri puikiai ugdo visas emocines kompetencijas.

Jos praktinę naudą patvirtina labai įvairūs žmonės: mokslininkai, verslininkai, dailininkai ir muzikantai, aktoriai ir režisieriai, sportininkai ir treneriai, vadovai ir lyderiai, taip pat daug įvairių specialybių žmonių. Tai ir įrodo, kad aukštas emocinis intelektas naudingas visose gyvenimo srityse.

Svarbiausia turėti norą savo gyvenime pasiekti daugiau!

Organizatoriaus mokymai