• Egu.lt
  • Renginiai
  • NEUROMOKSLO PASLAPTYS: neišnaudota smegenų galia. Konferencija

 
 

KVIEČIAME Į NUOTOLINĘ KONFERENCIJĄ 

„NEUROMOKSLO PASLAPTYS: neišnaudota smegenų galia“

 

Iki 2021.05.01 konferencijos bilieto kaina TIK 9,99! Jei negalėsite dalyvauti tiesioginėje transliacijoje, galima papildomai pasirinkti konferencijos įrašą (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 3 mėn. po renginio!

Kokią galią turi neuroplastiškumas bei tai, kad smegenys gali keistis ir augti? Kaip valdyti sapnus ir sąmoningai sapnuojant gerinti norimus įgūdžius? Kokius žaidimus ir iliuzijas kuria mūsų smegenys? Bei kaip ugdyti vaikus, pasitelkiant naujausiomis neuromokslo žiniomis?

Įsivaizduokite, koks iš tiesų būtų gyvenimas, jei tik galėtume atsikratyti savo nusibrėžtų ribų, trukdančių pasiekti viską, apie ką svajojame? Pasitelkus neuromokslo žinias, galime suvokti, kaip veikia žmogaus smegenys. Juk viskas, ką galvojame ir jaučiame, visos mūsų svajonės ir baimės gimsta smegenyse. Žinodami savo protines galias, galime lavinti proto kontrolę, tinkamai reaguoti į situacijas. Tiesa ta, kad pasiekti tikslų ir savo svajonių mums trukdo ne kas kitas, tik mūsų klaidingas mąstymo modelis. Susikurkite savo išskirtinį gyvenimą, nes mūsų smegenų potencialas yra beribis, o apribojimai – primesti nusistatymų, baimių, tradicijų ir žinių stokos. 

Neuropsichologija yra viena įdomiausių ir perspektyviausių mokslo sričių šiandien – pasitelkiant pažangiausias technologijas ir naujoves, ši sritis tyrinėja sąsajas tarp žmogaus smegenų ir įvairių psichologinių procesų.

Kviečiame į unikalią konferenciją, kuri skirta kiekvienam, norinčiam labiau pažinti save bei gyventi pilnavertišką ir produktyvų gyvenimą. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio neuromokslininkai ir doktorantai, tyrinėjantys smegenų veikimo principus, efektyvaus miego gerinimą, atminties sutrikimus, augančio vaiko smegenų vystymosi raidą iš neuromokslinės, edukacinės ir psichologinės perspektyvos ir kitus klausimus. 

 

Pagrindinės konferencijos temos:

 Kiek tai, ką suvokiame - realybė, o kiek - neįsisąmoninta interpretacija?

 Sąmoningas sapnavimas, informacijos manipuliavimas, bei kaip miegodami galime mokytis;

 Smegenų plastiškumas, bei galimybė augti ir keistis;

 Kaip aktyvinti smegenų supergalią?

 Vaikų ugdymas pasitelkiant neurmokslo žinias;

 Kodėl priimame klaidingus sprendimus?

 Ir kt.

 

Konferencijos temų sąrašas pildomas bei gali nežymiai keistis. 

 

LEKTORIAI (sąrašas pildomas)
 

 

 

Ramunė Dirvanskienė

 

Kodėl protingi žmonės daro kvailas klaidas?

 

Ramunė Dirvanskienė - neuropsichologijos mokslų daktarė, laipsnį apsigynusi Edinburgo universitete, Škotijoje, Vilniaus Universiteto lektorė, Lietuvos psichologų asociacijos Neuropsichologijos grupės pirmininkė, knygos „Kaip veikia smegenys?“ autorė.

 

Mūsų kūnuose smegenys atlieka išorės pasaulio pažinimo funkciją, o tai, kaip suvokiame supančią aplinką ir ištinkančias situacijas, nulemia mūsų elgesį. Tačiau įvairūs neuromokslų ir psichologijos eksperimentai rodo, kad analizuodami aplinką pastebime toli gražu ne viską, o mūsų suvokimu galima manipuliuoti - tą atskleidžia ir įvairių pardavimo technikų populiarumas. Tad kaip mes priimame sprendimus? Kokie veiksniai juos paspartina ar nukreipia viena ar kita linkme?

 

 

 

Laura Bojarskaitė

 

Kaip galime mokytis miegodami?

 

Laura Bojarskaitė - neuromokslų daktarė dirbanti Oslo Universitete, lektorė, mokslo populiarintoja, mokslininkė, meditacijos neuromokslo mokytoja.

 

Viena galingiausių smegenų savybių – atmintis ir naujos informacijos įsisavinimas. Tačiau kaip galime miego metu įsisavinti naują, dar nežinomą informaciją? Paskaitos metu neuromokslų daktarė pristatys mokslinę fantastiką primenančius tyrimus tyrinėjančius tokias neatrastas smegenų galimybes kaip: ar įmanoma kažką naujo išmokti miegant, kaip miego metu manipuliuoti naujai išmokta informacija ir taip prisiminti norimą, o pamiršti nenorimą, bei kaip pagerinti savo įgūdžius sąmoningai sapnuojant. Sužinosite jog realybė gali būti ne taip toli nuo svajonių.

 

 

 

 

 

Emilė Radytė

 

Naujausi neuromokslo metodai sėkmingam vaikų ugdymui 

 

Emilė Radytė - neuromokslininkė, Harvardo absolventė, neuromokslų doktorantė Oxforde, „Integruotųjų Neuromokslų Asociacija“ steigėja.

 

Kaip vystosi augančio vaiko smegenys? Kodėl skirtingi vaikai skirtingai mokosi? Kaip tėvai gali padėti vaikams mokytis? Kokie naujausi ir labiausiai pasiteisinę vaikų ugdymo metodai iš neuromokslinės, edukacinės ir psichologinės perspektyvos bei kaip tai pritaikyti praktiškai? Paskaitos metu bus aptariama baziniai neurobiologiniai ir psichologiniai smegenų vystymosi etapai: kuo jie skiriasi, kaip juos atpažinti, ir ką jie mums indikuoja apie vaiko galimybes. Taip pat, išgirsite apie mokymosi procesus smegenyse: jų pagrindus, ir kaip juos galima pritaikyti pagal vaiko vystymosi raidos etapus. 

 

 

 

 

 

Laura Stankevičiūtė

Kaip aktyvuoti supergalią, kurią turi visi žmonės? 

 

Laura Stankevičiūtė - neuromokslų doktorantė BarcelonaBeta Brain Research centre, pagrindinė tyrimų sritis – ankstyvoji Alzheimerio diagnostika ir prevencija. Siekia ieškoti būdų, kaip išlaikyti sveikas ir aktyvias smegenis visą gyvenimą bei kaip neuromokslas gali padėti žmonėms, gyvenantiems su neurologiniais sutrikimais.

 

Kas yra neuroplastiškumas? Kaip jį aktyvuoti ir skatinti viso gyvenimo metu? Neuromokslų doktorantė papasakos apie tai kaip mūsų smegenys keičiasi gyvenimo eigoje, kokie veiksniai lemia ir skatina neuroplatiškumą ir atsakysime į klausimą ar žmogaus amžius ne riba mokymuisi? Apžvelgsime veiksnius lemiančius neuroplastiškumą ir pristatysime būdus paremtus moksliniais tyrimais, kaip lavinti mūsų smegenų super galią ir išlaikyti imlias smegenis visą gyvenimą.

 

 

 

 

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes konferencijos dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais. 
2. Registracija patvirtinama po apmokėjimo.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 3 mėn.
4. Po konferencijos dalyviai gaus pažymėjimus.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. gegužės 6 d., 16 - 20 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui tiesioginė transliacija
9,99 EUR 14,99 EUR

1 dalyviui tiesioginė transliacija + įrašas
13,99 EUR 18,99 EUR

*Registracijos kainos:
1 registracijos etapas ANKSTYVOJO PAUKŠTELIO (iki 2021.04.18) 5,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija, 9,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija + įrašas;
2 registracijos etapas (nuo 2021.04.19 iki 2021.04.30) 9,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija, 13,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija + įrašas;
3 registracijos etapas (nuo 2021.05.01 iki 2021.05.06) 14,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija, 18,99 EUR/1 dalyviui tiesioginė transliacija + įrašas.