„NEUROGRAFIKA: emocijų paleidimo dirbtuvės“

Turime Jums specialų pasiūlymą! ⛱️ 8 geriausi lektoriai – 8 atrinktos temos įdomiausiam VASAROS poilsiui! 
TIK DABAR: net 8 temos už 3 kainą! 

SVARBU! Galima registruotis visai mokymų programai (rekomenduojama) arba į atskiras temas. Plačiau apie tai: https://bit.ly/34YPwIY

Kiekvieno žmogaus viduje gyvena įvairios emocijos – tiek neigiamos, tiek teigiamos. Svarbu per ilgai neužsibūti neigiamose emocijoje ir laiku iš jų išeiti. 

Tai padaryti padeda vienas iš naujausių kūrybinių piešimo metodų – neurografika. 

Neurografika yra kūrybiškas darbo su pasąmone metodas per piešimą. Metodas pagrįstas neuronų jungčių suaktyvinimu, kuris skatina sąmonės perprogramavimą.

Neurografikos metodo pagalba galima nuimti įtampą, sumažinti negatyvias emocijas, atsikratyti senų įsitikinimą, keisti mąstymą, lengviau rasti sprendimą neišsprendžiamoms problemoms. 

Susitikimo metu lektorė ne tik pristatys patį metodą, jo veikimo principus, bet taip pat pamokys, kaip lengvai, kūrybiškai paleisti įtampą ir destruktyvias emocijas: pyktį, pavydą, apatiją, nusivylimą. Tam prireiks tik jūsų noro, balto popieriaus lapo, žymeklio (ar flomasterio) ir spalvotų pieštukų. 


Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei. 
Dalyviams išduodami pažymėjimai. 

Registracijos į renginį priimamos iki birželio 30 d., 12:00 val. 

Agnė Gontytė Filistovič

 

 

Seminarą veda Agnė Gontytė Filistovič – sertifikuota Neurografikos instruktorė, estetinio ir transformacinio koučingo specialistė, vystymosi labirintų instruktorė, finansinių transformacijų specialistė, pasąmonės blokų nuėmimo specialistė, transformacinio (psichoterapinio) žaidimo „Kesef.Pinigų ribos“ vedėja, NeuroArt studijos „Ant sparnų“ įkūrėja.
 

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 3 mėn. nuo renginio. 
3. Registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

4. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. birželio 30 d., 15-16.30 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

Į VIENUS MOKYMUS
5,99 EUR*  9,99 EUR

Į VISĄ PROGRAMĄ (8 mokymai)
14,99 EUR* 50,00 EUR

*kaina Į VIENUS MOKYMUS iki 2021-06-25;
*kaina Į VISĄ PROGRAMĄ iki 2021-06-30.