Sportininko gyvenimo balansas (Mokymus sudaro 6 ak. val. )


Priskirti

Mokymą parengė bei už vaizdo ir garso kokybę atsako VšĮ „Sportininkų mokymų centras“.

 

Seminare bus aptartos keturios sportininko gyvenimo sritys: darbas (sportinė veikla), šeima, žmogaus asmeninis vidinis pasaulis ir aplinka. Teoriniais ir praktiniais pavyzdžiais lektorius sieks klausytojams išaiškinti kaip pasiekti balansą tarp šių sričių.

 

Seminare taip pat bus kalbama apie: sportą kaip darbą, bazinius ir psichologinius žmogaus poreikius, savirealizaciją, alternatyvas gyvenime, psichologinį lankstumą. Bus pateikti praktiniai metodai kaip sukurti psichologiškai subalansuotą sportininko gyvenimą, spręsti psichologines krizes ar jas sušvelninti.

 

Vertinimų komentarai

Patrikas

Renata
Geras

Andrius

Artūras

Agnius

Aivaras

Giedrius

Gintarė

Migle

Olivija
Seminaras buvo naudingas, verčiantis susimąstyti, pažiūrėti giliau. Jūs įvardijote dalykus, kurie buvo "ant liežuvio galo", tačiau taip ilgai neturėjo pavadinimų. Ačiū Jums.

Erikas
Labai patiko

Manvydas
Nenuobodu, išsamiai konkretu ir teisinga

2 val. 9 min.
+ Klausimai lektoriui
(4.57/14 Balsai)

Komentarai
14
Peržiūros
2134

Marius Daugelavičius

marius daugelavicius

Psichologijos mokslų daktaras (Psy.D)

Profesionalus psichologas, psichologijos mokslų daktaras (Psy.D), asmenybės ugdymo ir koučingo treneris. Transpersonalinės psichologijos asociacijos "Visas Pasaulis manyje" prezidentas.

Mokymai
48

Sportininkų mokymų centras, VšĮ

sportininku mokymu centras, vsi
2011 metų lapkričio 23 dieną įsteigta viešoji įstaiga „Sportininkų mokymų centras“ sėkmingai vykdo savo organizacijos įstatuose numatytą veiklą – teikti paslaugas, susijusias su sportininkų ir treneri