Neuromokslo paslaptys: neišnaudota smegenų galia (transliacijos įrašas)

 • 1.
  Konferencijos atidarymas
  0:03:45
 • 2.
  Kodėl protingi žmonės daro kvailas klaidas?
  0:38:04
 • 3.
  Kaip galime mokytis miegodami?
  0:49:16
 • 4.
  Kaip aktyvuoti supergalią, kurią turi visi žmonės?
  0:43:51
 • 5.
  Minčių ir emocijų valdymas neuroedukaciniais metodais
  0:46:13
 • 6.
  Kaip valdyti emocijas ir mintis neuroedukaciniais tikslais?
  0:33:57

Priskirti

Kokią galią turi neuroplastiškumas bei tai, kad smegenys gali keistis ir augti? Kaip valdyti sapnus ir sąmoningai sapnuojant gerinti norimus įgūdžius? Kokius žaidimus ir iliuzijas kuria mūsų smegenys? Kas yra neuroedukacija? Bei kaip ugdyti vaikus, pasitelkiant naujausiomis neuromokslo žiniomis?

Įsivaizduokite, koks iš tiesų būtų gyvenimas, jei tik galėtume atsikratyti savo nusibrėžtų ribų, trukdančių pasiekti viską, apie ką svajojame? Pasitelkus neuromokslo žinias, galime suvokti, kaip veikia žmogaus smegenys. Juk viskas, ką galvojame ir jaučiame, visos mūsų svajonės ir baimės gimsta smegenyse. Žinodami savo protines galias, galime lavinti proto kontrolę, tinkamai reaguoti į situacijas. Tiesa ta, kad pasiekti tikslų ir savo svajonių mums trukdo ne kas kitas, tik mūsų klaidingas mąstymo modelis. Susikurkite savo išskirtinį gyvenimą, nes mūsų smegenų potencialas yra beribis, o apribojimai – primesti nusistatymų, baimių, tradicijų ir žinių stokos. 

Neuropsichologija yra viena įdomiausių ir perspektyviausių mokslo sričių šiandien – pasitelkiant pažangiausias technologijas ir naujoves, ši sritis tyrinėja sąsajas tarp žmogaus smegenų ir įvairių psichologinių procesų.

Ši unikali konferencija yra skirta kiekvienam, norinčiam labiau pažinti save bei gyventi pilnavertišką ir produktyvų gyvenimą. Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos ir užsienio neuromokslininkai ir doktorantai, tyrinėjantys smegenų veikimo principus, efektyvaus miego gerinimą, atminties sutrikimus, augančio vaiko smegenų vystymosi raidą iš neuromokslinės, edukacinės ir psichologinės perspektyvos ir kitus klausimus. 

Vertinimų komentarai

Rasa

akvilė
Buvo labai įdomu ir, reguliariai praktikuojant, šios konferencijos suteiktos žinios tikrai bus pokyčių pagrindas, o ne tik išgirsta informacija. :) Gal tik norėtųsi dar kokio papildomo šaltinio išsisaugoti, kuriame būtų rekomenduojama literatūra ar nuorodos iš visų mokytojų - kad būtų galima lengviau rasti, nuo ko būtų galima pradėti domėtis toliau. ;)

Veneta

Juris

Aelita

B

Rugilė

Kamilė

Ramūnas
Neuromokslas yra santykinai nauja mokslo sritis, todėl buvo naudinga sužinoti jos objektą, praktinio pritaikymo sritis ir būdus. Ačiū pranešėjoms už pateiktas žinias.

Gerda

Edita

Janina

5 ak. val.
+ Klausimai lektoriui
(4.72/29 Balsai)

Komentarai
29
Peržiūros
1413

Ramunė Dirvanskienė

ramune dirvanskiene

Lektorė

Neuropsichologijos mokslų daktarė

Rasa Kašėtė

rasa kasete

Lektorė

Neuroedukatorė

Laura Stankevičiūtė

laura stankeviciute

Lektorė

Neuromokslų doktorantė

Emilė Radytė

emile radyte

Lektorė

Neuromokslininkė

Laura Bojarskaitė

laura bojarskaite

Lektorė

Neuromokslų daktarė